Aktualności Analizy Forex Komentarze i opinie Serwis poleca

Analiza wykresu nzdusd, 19.01.2020r.

Podziel się postem:

 

Pisząc ostatnio o moich zagraniach oraz precyzyjnie wskazując momenty wejścia pokazuję jak można zarabiać na giełdzie. Stąd kolejna osoba chce odbyć szkolenie indywidualne i nie dziwię się, gdyż dobre przygotowanie merytoryczne pozwala osiągać dodatkowy dochód angażując nawet niewielkie kwoty. Ja preferuję spokojne inwestowanie/handel.

Ofert szkoleń przyjmuję bardzo mało. Skupiam się bardziej na swoich projektach, które dają mi znacznie więcej pieniędzy. Szkolić lubię bo lubię spotykać się z ludźmi i mieć kontakt z traderami, których jest na rynku niewielu a z czasem każdy posiada swoje doświadczenie i ciekawe spojrzenie na rynek. Wymiana uwag i pomysłów jest ważna, choćby dlatego że najważniejszy jest czas. Nie zawsze mamy możliwość przeanalizować wszystkie walory, zatem znacznie łatwiej jest działać w grupie.

 

Analiza wykresu nzdusd – interwał dzienny.

Wykres dzienny sugeruje raczej dalszy spadek (raczej korekcyjny) ale…

Wsparcie jest widoczne i skuteczne na tyle, że można pokusić się o zagranie na niższym interwale na falę C (czyli na wzrost).

 

Docelowo może dojść do kolejnego osuwania się ceny.

 

Analiza wykresu nzdusd – interwał H1.

Przechodzimy do meritum mojej metodologii handlu i zarabiania na giełdzie.

Swing wzrostowy być dynamiczny, wskazujący na obecność wsparcia i reakcji rynku na wsparcie.

Teraz widzimy korektę tego wzrostowego swingu i w mojej ocenie winien być kolejny wzrost w ramach fali C.

 

Handel jak widać jest możliwy, skuteczny. Osobiście nie proponuję żyć giełdą, nie zalecam uzależnienia od giełdy. Proszę traktować handel raczej jako dodatek, hobby. Mimo, że handel jest dochodowy bardziej niż inne zajęcia w moim życiu nie zamierzam przechodzić na życie z handlu i stąd szkolenia oraz liczne projekty osobiste oraz praca etatowa. To jest wolność. Uzależnienie od czegoś może ciążyć co będzie miało odzwierciedlenie w wynikach. Ja nic nie muszę, jedynie mogę.

 

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz