Analizy

Analiza wykresu Natural Gas, interwał dzienny, 2.09.2015r.

Podziel się postem:

Witam po przerwie spowodowanej rozpoczęciem roku szkolnego przez moją córkę. W ostatnich dniach wakacji nie wiele miałem czasu i ochoty na zerkanie w wykresy. Co nieco „pykałem” na walutach, natomiast w średnim terminie nie widzę walorów do pozycyjnego zajęcia na dłuższy czas.

 

Ostatnie wejście na copper’ku dało ładny zarobek. Podobnie na parze walutowej eur/usd, gdzie podawałem sygnał kupna średnioterminowy i wyniósł on ok 600 pipsów.

 

Dzisiaj chciałbym napisać kilka słów o wykresie Natural Gas.

Na wstępie muszę zwrócić uwagę na ten walor, iż nie jest łatwy do gry z uwagi na szybkie, zrywne ruchy i duże luki na otwarciach.

Cena obecnie znajduje się w pobliżu wsparcia średnioterminowego tworząc jakiś czas konsolidację. Wybicie tego kanału powinno wyznaczyć kierunek ruchu.

Od kilku tygodni cena odbija się od linii górnej i dolnej większego kanału, który jest konsolidacją. W związku z tym, że znajdujemy się tym razem nad wsparciem istnieje szansa na odbicie w kierunku górnej granicy konsolidacji. Z drugiej strony trwałe przebicie dolnej linii będzie oznaczało pogłębienie spadków.

 

naturalgasdzienny11

Podziel się postem:

Dodaj komentarz