Analizy

Analiza wykresu miedzi, kghm i kilka słów o srebrze, 6.10.2015r.

Podziel się postem:

Ostatnio zamieszczałem wykres copper (miedzi), na którym wskazywałem sygnał kupna. Link do analizy: http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresow-srebra-kghm-i-copper-3-10-2015r/

 

Dzisiaj przyszedł czas do ponowne zerknięcie w ten wykres.

copperzyskh1

Jak widać sygnał zadziałał i zyski są już widoczne.

 

Spółka kghm.

O spółce kghm pisałem już dwa razy i za każdym razem podtrzymywałem zdanie o wzroście na tym walorze.

Dzisiaj cena dotarła do ważnych stref a przy tym zaliczony został minimalny zakres zysku. Struktura ostatniego ruchu przybrała postać zygzaka i warto teraz obserwować poziomy. Spadek poniżej 77-78 zł może zwiastować załamanie potencjału wzrostu.

kghmzysk

Zysk kilkunastu zł na wykresie spółki kghm to kilkanaście % zysku. Całkiem niezły wynik jak na te kilka dni.

 

Srebro.

Dla przypomnienia wykres sygnalny z serwisu.

silverh4

I wykres dzisiaj…

srebrozysk6-1

Wniosek jest taki, że raz na jakiś czas rynek „urywa się” i zaskakuje ponadprzeciętnymi zyskami. Nigdy nie wiemy kiedy i na jakim walorze nastąpi przyspieszenie ruchu bez większej korekty. Ale tego właśnie uczę na moich szkoleniach jak ustawiać stopy żeby maksymalnie wyciągnąć z rynku pieniądze. Mniejsze lub większe i tego przykładem jest wykres srebra.

 

Wszystkie przykłady i zagrania publikowane w serwisie są analizami zamieszczanymi w czasie rzeczywistym, nie koloryzowane po czasie, jak robią to inni „fachowcy”.

Dlatego zapraszam do szkoleń i zakładania konta  forex. Przypominam, iż po otwarciu konta otrzymacie Państwo spory upust na szkolenie – coś dla Was i też dla mnie przy okazji.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz