Analizy

Analiza wykresu kontraktów terminowych FW20, interwał 4-godzinny, 27.08.2014r.

Podziel się postem:

Analizując wykres kontraktów terminowych fw20 dostrzec można wyczerpanie ruchu wzrostowego, którego sygnał podałem kilka tygodni temu. Osobiście przedstawiałem warunki zajęcia pozycji i zamieszczałem nawet screen z moimi pozycjami.

 

Link: http://galeriazyskow.pl/analiza-kontraktow-terminowych-fw20-i-kilka-slow-o-zlocie-21-08-2014r/

 

Moje pozycje zamknąłem już wszystkie krótko po zamieszczeniu wpisu.

Dzisiaj zamieszczam aktualizację wykresu fw20.

 

fw20galeria

 

Jak wspominałem, w mojej ocenie impuls wzrostowy ulega wyczerpaniu. Nie lubię pisać o zasięgach i ewentualnych miejscach docelowych, gdyż trend ma siłę i celowanie w jego punkt zwrotny jest zawsze trudne. Wielu analityków uwielbia takie praktyki ale Ci którzy naprawdę zarabiają na giełdzie doskonale wiedzą że najpierw cena musi trochę spaść i pokazać siłę rynku że można było myśleć o sygnale.

 

Do rzeczy…

Zamieściłem strefę oporową, wynikającą z oporów liniowych i luki cenowej, ponadto układ falowy wskazuje na ostatni ruch podfali (tylko założenie !), oscylatory szybkie pokazują dywergencje.

 

Strategiczne miejsca oznaczyłem poziomymi szarymi kreskami. Pokonanie trwałe tych wsparć może dać pretekst do wystąpienia korekty.

Na tę chwilę zakładam jedynie korektę. Nie wiem czy będę pobierał eski, może lepiej będzie zagrać L na końcu korekty zgodnie z trendem wzrostowym.

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz