Analizy

Analiza wykresu kontraktów FW20, H1 i M15, 7.21.2014r.

Podziel się postem:

Ostatnia analiza jest nadal aktualna do czasu zanegowania sygnału powstałego ze wskazań dziennej formacji świecowej. Dokładniej rzecz ujmując znajdujemy się między maximum a minimum szczytów i dołków tej formacji. Całość analizy przypomnę podając do niej link:  http://galeriazyskow.pl/analiza-kontraktow-terminowych-fw20-interwal-dzienny-4-12-2014r/

 

Pisałem w analizie o możliwym cofnięciu i następnie poszukiwaniu dogodnych miejsc do zajęcia pozycji.

W tej chwili obserwujemy cofnięcie i postaram się znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie może powstać sygnał sprzedaży.

 

Wykres H1 FW20.

 

fw20h1

Linie poziome czerwone to opory, które mają szansę zatrzymywać wzrosty.

Fioletowy kanał wskazuje na flagę, Daje ona zasięg oscylacji ceny. Jeśli sygnał sprzedaży będzie krótkoterminowy wówczas dolne ograniczenie fagi/kanału może być sporym wsparciem dla dalszego spadku.

 

Dodatkowo dodałem dywergencję na szczycie flagi i spadek wolumenu na korekcie piątkowej, co jest bardzo ważne w tym momencie dla scenariusza spadkowego.

 

Wykres M15 FW20.

 

fw20m15

 

Strzałkami zaznaczyłem newralgiczne miejsca, gdzie może zaistnieć zwrot na rynku. Można również celować w szczyty i grać agresywnie na rosnącym rynku. Jest to raczej zabawa przeznaczona dla doświadczonych graczy i przy odpowiednim zarządzaniu oraz pewnych poziomach stop.

 

W tej chwili wybieram się do kina z córką, więc na więcej nie mam czasu. Mam w planie opisanie kilku par walutowych, którymi zajmę się wieczorem.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz