Analizy

Analiza wykresu indeksu wig20 i kontraktów terminowych FW20, 1.10.2014r.

Podziel się postem:

Ostatnie dni odcięły mnie od moich czytelników za co bardzo przepraszam.

Na serwerze, gdzie znajduje się serwis www.galeriazyskow.pl wdarł się wirus, który uniemożliwił otwieranie strony i czytanie analiz. Na szczęście informatyk uporał się z problemem.

 

Oczywiście sygnały systemów transakcyjnych na kontrakty fw20 są nieprzerwanie przesyłanie moim klientom w formie mailowej (opcjonalnie drogą sms).

 

Na wstępie chciałby przypomnieć analizę wig-u 20 z dnia 21 września: http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresu-intra-wig-u-20-21-09-2014r/

 

Miejsce, które wskazałem do rozpoczęcia spadków to wybicie linii trendu spadkowego.

A teraz wykres dzisiejszy.

 

wig20110

 

Dokładnie widać jak wybicie przyspieszyło spadki a zatem analiza jak najbardziej trafna i co ważne profitująca.

 

 

Nawiązując do kontraktów terminowych FW20 również należy przypomnieć analizę z dnia 21.09.2014r.: http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresu-kontraktow-terminowych-fw20-interwal-dzienny-21-09-2014r/

 

Wykres dzisiejszy jest nieco zmieniony przez zmianę serii kontraktów ale najważniejszym przesłaniem jest sygnał sprzedaży po cenie ok 2490.

 

fw20dzisiajmetastock

 

Ostatnie dni sesyjne nacechowane są wielkimi emocjami. Te same emocje udzielają się rynkom zagranicznymi jak również na rynku walut.

 

Podsumowując dzisiejszy wpis pragnę napisać, że cieszę się z możliwości dzielenia się moimi opiniami za pośrednictwem mojej strony (już działającej).

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz