Analizy

Analiza wykresu Gold, dzienny, H4 i H1, 8.06.2015r.

Podziel się postem:

Słowo do poprzedniej analizy intra o parze walutowej usd/chf. Sygnał nie zaistniał, wsparcie przeleciało bez walki ze strony popytu, zatem nic nie graliśmy.

Gold – interwał dzienny.

Wsparcie dostrzegłem na wykresie złota w ujęciu dziennym. Cena dotarła do wsparć poziomych i geometrycznych. Ponadto oscylatory szybkie są w strefie wyprzedania.

Gra agresywna powinna być możliwa dopiero po wybiciu ceny max formacji świecowej. Oznaczyłem ową strefę niebieskim obszarem.

Gold806

 

Gold – H4.

Schodzimy na niższe interwały (zawsze kusi mimo że miej się opłaca) i jestem w stanie wpisać spadek w kanał.

Proporcje sugerowanej korekty nie są za idealne, do tego mogłaby wystąpić dywergencja. Niemniej jednak strefa niebieska jako sygnalna wciąż obowiązuje. Brakuje ataku popytu.

goldh4

 

Gold – H1.

Mając średnioterminowe wsparcia podaję jeszcze układ z sygnałem krótkoterminowym dla szybkich graczy lubiących handel intraday-owy. Czytelne wejście z jasnym stopem. Co może martwić to późna pora itd..

Mimo wszystko handlując odpowiednim mm ryzykujemy minimalną ilość kapitału (1-2%). W taki sposób w dłuższym okresie bilans dodatni powinien pozostać po naszej stronie. Tylko trzymanie się zasad daje przyzwoite efekty. Tego właśnie uczę podczas moich szkoleń indywidualnych. Proste i jasne wejścia z dużym prawdopodobieństwem zysku oraz bliskim stopem.

goldh1

Podziel się postem:

Dodaj komentarz