Aktualności Analizy Forex Komentarze i opinie Serwis poleca

Analiza wykresu gbpcad, 9.06.2020r.

Podziel się postem:

 

Wpis z cyklu, zagrania na moje techniki. Kolejny sygnał na tej samej parze. Zasady mam takie, że jak układy sprawdzają się to dlaczego nie ponawiać.

Analiza wykresu gbpcad – interwał H4.

Układ korekcyjny na tej parze nadal jest utrzymany. Mieliśmy wybicie z kanału spadkowego o czym pisałem i ten sygnał też brałem, publikując w serwisie.

Wczoraj pisałem o zajętej pozycji i to była pozycja na gbpcad a dokładniej była brana na wsparciu lokalnym po ukształtowaniu się świecy H4.

Uwielbiam takie świece i takie setupy. Zysk od mojego wejścia do tej chwili to już 56 pipsów. Zabezpieczyłem go stopem ponad wejście na zysku 10 pipsów.

Możne zacząć dzień. Jak widać po moich wpisach, nie notuję spektakularnych wyników w jednorazowym „strzale”, gdyż preferuję handel bezpieczny. W każdej możliwej inwestycji staram się podnosić stop minimum ponad wejściem tak aby ten traid nie był stratny.

Widać jeszcze, że technik generowania sygnałów mam wiele ale wszystkie opierają się na jednych założeniach zmiany trendu.

 

 

Co do szkoleń. Mogę jeszcze jedno odbyć w czerwcu. Nie jest to moim celem, gdyż mam za dużo pracy i z doskoku wykresy. Ale myślę, że jedno spotkanie szkoleniowe jeszcze mogę odbyć. Piszę w odpowiedzi na zapytania.

W wakacje nie chcę za dużo szkolić. W lipcu urlopuję i sierpniu także. Przewidziałem na te miesiące po jednym szkoleniu.

 

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz