Analizy

Analiza wykresu FW20, Copper i PKO, 8.11.2014r.

Podziel się postem:

Na wstępie do analizy proponuję zapisać się w newsletterze osobom, które chciałyby otrzymywać „świeże” analizy.

 

 

FW20.

Wykresowi kontraktów terminowych poświęciłem ostatnio wiele uwagi, gdyż stwarzał ciekawe okazje inwestycyjne. Ostatni sygnał sprzedaży podany przeze mnie z poziomu 2463 zarabia ok 40 pkt. Czekamy na dalsze losy naszych pozycji. Przed nami kilka wsparć, największe na poziomie ważnego fibo. Z drugiej strony zakładać możemy coraz większą szansę wystąpienia korekty na rynkach zagranicznych, która może „pociągnąć” nasz parkiet.

Rynki zagraniczne natomiast, znajdują się w ostatniej fazie wzrostu (piszę jedynie o niskich interwałach) i zapewne czekają na jakiś impuls medialny, gospodarczy do wykonania korekty. Zawsze pretekst się znajdzie, tym bardziej że technicznie są ku temu podstawy.

 

fw20h4811

 

Copper.

 

Wykres miedzi wywołałem do tablicy podając warunki zaistnienia sygnału. Pisałem, że agresywnie możemy kupować po pokonaniu szybkiej linii trendu i technicznie po pokonaniu linii trendu całej korekty.

LINK: http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresu-kontraktow-fw20-pzu-i-copper-5-11-2014r/

Na wykresie widać jak sygnały moje działają. Linia trendu całej korekty ładnie zatrzymała lokalny wzrost, ponieważ służy ona jako opór i zapewne po małej korekcie doświadczymy kolejnego ataku, mam nadzieję udanego co otworzy drogę do dalszych wzrostów na rynku miedzi.

 

copper811zysk

 

PKO.

O PKO jedynie tyle, że wraz z indeksem kolejne spółki notują straty. Opisałem tę sytuacje przy okazji PZU itd. Jeśli widzimy sygnały na indeksach, wówczas warto analizował spółki  z tych sektorów i również wypatrywać sygnałów na poszczególnych spółkach. Jak w przypadku PZU tak i na PKO widziałem ciekawy sygnał sprzedaży, który zagrałem i oto efekty. Na platformie City Index znajdują się  instrumenty CFD (kontrakty terminowe spółek) największych spółek, którymi możemy handlować na wzrost i spadek za pomocą dźwigni. Osoby, które zdecydują się na otwarcie rachunku u tego brokera z mojej strony internetowej  za pomocą linku rejestracyjnego otrzymają rabaty i upusty na usługi serwisu, jak również pomoc analityczną wybranych walorów.

 

pkozysk811

 

 

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz