Aktualności Analizy Forex Komentarze i opinie Promowane wyniki analiz Serwis poleca Treści strona główa

Analiza wykresu eurusd – zysk z pozycji minimum 80 pipsów, 12.05.2020r.

Podziel się postem:

 

Analiza wykresu eurusd – interwał H4.

Podsumowując moje wejście, które od piątku przygotowywałem, widać efekty po południu. W końcu rynek dał większy sygnał ro większych ruchów i od razy pojawiły się zyski.

Jak widać dobrze zajęte pozycje na wsparciach a przypomnę określiłem dwa strategiczne, procentują już od 80-100 pipsów w zależności od zagrania.

Co teraz?

Teraz robi się dość ciekawa sytuacja, gdyż jeśli kurs zdoła wyjść ponad poprzedni wyższy szczyt tj. 1.0875 trwałym wybiciem (zamknięcie świecy ponad oporem), wówczas rynek ma potencjał do wzrostów.

Można teraz podnieść stopy nad wejście, zalecam również częściowe zamknięcie pozycji kiedy mamy bezpieczną sytuację. Zawsze zachęcam do kasowania zysku częściowego a resztę pozostawić rynkowi i podnosić zgodnie z teorią Dow’a.

 

Wszystkie techniki uczę na moich szkoleniach. Interesuje mnie tylko podejście praktyczne. Mile widziana jest wymiana wykresów, pomysłów technicznych (każdy wyszukują inne setupy na różnych wykresach). Koszt szkolenia przy kilku dobrych wejściach ma szanse się szybko zwrócić. Jak widać moje analizy są w czasie rzeczywistym. Nie robię ich na zasadzie: tu wszedłem tam wszedłem i mogłem zarobić ale na „żywym” rynku.

 

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz