Aktualności Analizy Forex Komentarze i opinie

Analiza wykresu eurgbp, 1.01.2020r.

Podziel się postem:

 

Analiza wykresu eurgbp – interwał H4.

Ostatnio opisałem dość dokładnie ten walor i dzisiaj warto wnieść aktualizację.

Pisałem o wysokim prawdopodobieństwie wystąpienia korekty po pierwszym swingu wzrostowym i już mamy spadek ok 90 pipsów.

Jednak nasz interesuje podłączenie się pod nowy trend a to może niebawem nastąpić. Oczekiwałbym testu okolic strefy fibo zgrupowanej wraz z innymi wsparciami na poziomie 0.8391 – 0.8366. Tam też jest strefa wsparć.

Strategicznym poziomem, który neguje mój scenariusz to poziom 0.8272. Po pokonaniu w/w poziomu ewakuuję się z wszystkich pozycji L. Stop jest bardzo ważny, gdyż musimy znać nasz poziom obrony. Pamiętamy również o ilości pozycji zgodnie naszym % MM.

Zatem na jutro wskazana obserwacja rynku i reakcja na wsparciach – strategia agresywna, sygnał techniczny jest nieco inny. Absolwenci moich szkoleń wiedzą o czym mowa.

 

Gdzie znajdujemy się na wyższym interwale? Jak wiadomo analiza wielu interwałów czasowych jest dla mnie najważniejsza aby najpierw określić trend i handlować zgodnie z jego kierunkiem.

Wsparcie plus moje metody określania trendu i jego zmiany oraz układy i sygnały to prosty system analizy handlu, który wraz z odpowiednim zarządzaniem pozwala spokojnie bez znacznego ryzyka handlować na giełdach.

 

Od stycznia ponownie rozpoczynam szkolenia indywidualne, Kilka szkoleń przewiduję w pierwszym kwartale. Na tyle posiadam czas.

 

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz