Analiza wykresu dax futures – interwał H4.
Ostatnia fala wzrostowa, trochę szarpana czyli zygzakowa przypomina mi ruch w ramach klina. Ostatnio pisałem o klinach, jest specyficzny rodzaj impulsu charakterystycznego dla zakończeń trendów. często kliny występują w formie 5 fali lub fali ostatniej korekt.
Oczywiście górna granica stanowi opór, który może ale nie musi zadziałać. W tym przypadku mamy do czynienia z bardzo ogromnym wykupieniem rynków akcyjnych i jest już tak nadmuchana ta bańka, że dziwne jest jej utrzymywanie na wysokich cenach przez tak długi czas. Oznaczać to może tyle, że jak pęknie to może być bardzo bolesne w skutkach.
Pozwoliłem sobie nanieść wsparcie, gdzie może rynek odwrócić się. Wsparcie wynika ze złamania struktury falowej wzrostowej.
W październiku myślę odbyć dwa szkolenia. Można pisać z zapytaniami o terminy. Więcej nie jestem w stanie z uwagi na ograniczony czas.
Jacek Raczkowski
Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl