Aktualności Analizy Komentarze i opinie Serwis poleca Towary, surowce

Analiza wykresu Copper, zyski, 25.04.2021r.

Podziel się postem:

Analiza wykresu Copper – interwał dzienny

Warto podsumował moje zagranie z początku zeszłego tygodnia, gdzie wskazywałem do ciekawy sygnał kupna na wykresie miedzi.

Dość dobrze udało się zlokalizować zakończenie korekty, czego uczę na moich szkoleniach i jest w zasadzie najważniejsze w określaniu nowego trendu.

Tutaj rynek był przewidywalny i po klasycznym sygnale kupna w zasadzie bez większych korekt dotarł do szczytu. Okolice szczytu to najmniejszy zasięg w tego typu sygnałach kupna. Ja już od piątku jestem bez papierów a setup uważam za dobry i zyskowny.

W maju przewidują jeszcze dwa szkolenia indywidualne. Ostatni sprawdza się również forma szkoleń on-line (za pomocą aplikacji zoom lub innej). Uczę jedynie praktycznego podejścia i to co działa. Przez 20 lat mojej przygody z rynkami wybrałem w zasadzie kilka narzędzi na handlu i rozpoznawania nowego trendu. Kiedy trend się kończy i zmienia często widać na wykresie a do tego jak dołożymy określanie miejsc w dużym prawdopodobieństwie zwrotów to mamy prawdziwe narzędzie do zarabiania.

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz