Analizy

Analiza wykresu Brent Crude Oil Futures (LCOM4), interwał 4-godzinny, 1 maj 2014r.

Podziel się postem:

Chciałby zamieścić ciekawy rysunek do przemyślenia. Wykres kontraktów na ropę zaczyna wyglądać interesująco pod kątem zajęcia pozycji na wzrost. Symbol podany przez mnie  (LCOM4) jest oznaczeniem na platformie Iron Fx.

 

Wykres przedstawia naniesione wsparcia z różnych metod, dodatkowo naniosłem linię trendu i kilka wskaźników potwierdzających proponowany układ.

 

Trwałe przebicie linii trendu to sygnał. Bardziej widziałbym dojście ceny do drugiego wsparcia ale jak wiemy nie ma reguły, niekiedy nieznaczne dojścia co do punktu są respektowane przez popyt.

 

Zatem gramy na sygnały, cierpliwe czekanie jest wynagradzane.

 

LCOMH41maj

 

 

Widać po ostatnich wpisach jak dobrze moja grupa radzi sobie na rynku forex. Piszę to w kontekście ostatnich zarzutów od jednego z napalonych ludzi biznesami MLM. Polecając mi swoje programy cudowne nie omieszkał skrytykować zarabianie na giełdzie, zarzucając że jest to hazard.

Ja natomiast od kilkunastu miesięcy staram się udowadniać że dobrze przygotowany trader jest w stanie stabilnie zarabiać pieniądze. Moje analizy są łatwe do sprawdzenia, gdyż piszę o zajętych pozycjach czy wsparciach i oporach w momencie ich wystąpienia, nie jak inni po fakcie.

 

Zapraszam do zapisania się na NEWSLETTER.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz