Analizy

Analiza wykresów wig20, Kghm i kilka innych, 18.02.2015r.

Podziel się postem:

Dzisiaj jest wielki dzień dla mnie z uwagi na ponadprzeciętny zarobek na rynku forex jak na jeden dzień. Napiszę kilka słów na ten temat tylko dla tego że chciałbym się pochwalić z czystej satysfakcji. O tym później.

 

 

Wig20.

Zaczniemy analizę wykresu wig2o od przypomnienia wykresu z weekendu, kiedy to przedstawiłem plan odnośnie naszego indeksu na nowy tydzień.

wig20zanalizy1803

 

A analizie wskazałem bardzo atrakcyjne miejsce dające spore szanse na odbicie ceny lub jej zwrot (na początkowym etapie zawsze zakładam korektę a co rynek da więcej to już zysk ponadplanowy).

 

Dzisiaj napiszę jedynie, że plan realizuje się w 100%, zaś więcej przedstawi wykres. Sądzę, że w kolejnych dniach możemy spodziewać się kontynuacji ruchu wzrostowego.

wig20zysk1803

 

KGHM S.A.

 

Spółka Kghm drepcze w miejscu lekko naruszając wsparcie.

Poniżej przypomnę wykres z poprzedniej analizy.

kghmh4zanalizy1803

Oraz wykres dzisiejszy.

kghmh41803

Jak widać niewiele się zadziało. Ale można przypuszczać, że rynek zbiera się do jakiegoś ruchu. Obroty wskazują wytracenie spadku i być może akumulacje. Niedługo się okaże jaki kierunek obierze rynek.

 

Na koniec zamieszczę fragment mojej historii rachunku z dnia dzisiejszego dnia. Nie chcę się chwalić ale nie spodziewałem się aż tak dużego ruchu na walorach srebra i złota.

Formacje, które gram cały czas jak widać dają przyzwoite efekty. Dzisiaj taki układ powstał na złocie (widzimy go na wykresie). Zagranie łatwe i proste a dające ponadprzeciętny zysk.  Normalnie skasowałbym go w okolicy szczytu, tyle że musiałem jechać na mecz (pisałem o mojej pasji sędziowskiej wielokrotnie i tak było tym razem). Czasami brak dostępu do notowań wychodzi na dobre…

Po przyjeździe zerknąłem na moją platformę i ku mojemu zdziwieniu wszystkie pozycje w sumie zanotowały ponad 4 tys zysku. Proszę zwrócić uwagę na nieduże pozycje i godzinę zamykania pozycji. Najważniejsze aby handlować spokojnie bez nadmiernego lewarowania i przy tym zarabiać przyzwoite kwoty.

 

Wykres dotyczy złota i przy okazji widać moje zagrania na walutach.

dzisijeszytreid

Wiele ostatnio handluję na walutach, ponieważ było w ostatnim czasie wiele ciekawych układów.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz