Analizy

Analiza wig20, H4, 10.11

Podziel się postem:

Ostatnie analizy opisujące miejsca docelowe dokładnie się sprawdziły. Cena docierała do wskazanych przeze mnie stref wsparć i oporów, po czym rynek dokończył ruch spadkowy (LINK).

 

 

 

 

 

Zejście impulsem dostarczyło kilku ważnych informacji.

Jeśli istotnie był to impuls to teraz należy obserwować jakość przyszłego odbicia (ruchu wzrostowego). Zaznaczyłem strefę oporową, gdzie ewentualna korekta może się zakończyć. Na tę chwile możliwości są bardzo ograniczone. potrzebuję kilku sesji żeby dokładniej wyznaczyć okolice zakończenia tendencji wzrostowej (o ile dobrze zakładam ruch jako korektę).

 

Na wykresie oznaczyłem miejsca ciekawe inwestycyjnie. Oczywiście pisałem o nich na bieżąco. Białą linią wskazałem ORGR i strefę oporową na górnej linii kanału opisaną we wpisie (LINK). Proszę zwrócić uwagę na linie wsparć i oporów poziomych które naniosłem w poprzednich analizach. Widać jak dobrze działają (naruszenia jak najbardziej wskazane).

 

Jak wspomniałem na wstępie możliwe odbicie przed nami. Jakiego rodzaju i formy nie wiemy na tę chwilę. Kilka najbliższych sesji powinny dostarczyć kilku dodatkowych informacji pozwalających dokładniej rozpisać przyszłe ruchy. Wskaźniki oscylacyjne również potwierdzają tę tendencje. Oczywiście SL obowiązkowy, w przypadku pokonania dołków.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz