Analizy Treści strona główa

Analiza techniczna spółki PGE, 31.10.2016r.

Podziel się postem:

750x2001

Analiza techniczna spółki PGE S.A. – interwał H4.

Analizę przedstawię na wykresie 4-godzinnym, ponieważ wygodniej będzie pokazać Państwu układy odwracające trend. Bazowym interwałem dla akcji jest dzienny i w zasadzie to najniższy który jest wiarogodny dla analizy technicznej.

Rynek dociera do wsparć poziomych i stąd spodziewałbym się odbicia.

Na wykresie widzimy dwa układy ORGR, mniejszy i większy.

Mniejszy ORGR ładnie się zrealizował, zaś większy dopiero ma szanse. Wybicie linii szyi da „kopa” do dalszych wzrostów na wykresie PGE S.A.

Prywatnie dodam, że z przyjemnością podebrałem agresywnie pozycje na tej spółce (kolejne papiery w moim portfelu), ponieważ jak wiele razy wspominałem moją pasją jest sędziowanie siatkówki, a PGE S.A. jest sponsorem zespołu Plus Ligi z Bełchatowa ( PGE SKRA Bełchatów).

Tak więc miło mi się zrobiło na duchu kiedy analizowałem ten wykres i ukazały mi się układy odwracające trend. Teraz jestem udziałowcem firmy, której drużynie często sędziuję.

pgeh4

A teraz trochę wolnego ogłaszam. Osobiście zabieram rodzinę na ciepłe źródełka a od jutra oddajemy się tylko obowiązkom rekreacyjnym połączonym z czczeniem pamięci bliskich. Życzę Państwu spokoju w te Święta.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz