Analizy Ekonomia

Analiza techniczna cadchf i ropy, 1.11.2017r.

Podziel się postem:

Shares-850x228

 

Analiza techniczna cadchf – H4.

Na wykresie cadchf oznaczyłem korektę z dojście do ważnego wsparcia. Następnie nowy ruch wzrostowy i test. Wybicie oporu już mamy i czy okaże się prawdziwe czy fałszywe okaże się niebawem.

Według mnie jest warte zaryzykowania naszych 1-2% kapitału (procent ryzyka naszego kapitału jest ważnym elementem moich szkoleń) ze stopem w okolicach 0.7716. Być może lepsza nadarzy się okazja po korekcie bieżącego ruchu.

 

cadchfH4

 

Analiza techniczna rynku ropy – H1.

Rynek ropy opisuję jedynie w ujęciu krótkoterminowy i intraday. Interwał 1-godzinny jest obarczony wieloma błędami statystycznymi, niemniej jednak przedstawię mój punkt widzenia.

Analizę oparłem głownie na technice overbalance i prawie Dowa, które uczę na swoich szkoleniach a osobiście bardzo cenię. Na tę chwilę wybiegłem tylko teoretycznie. Widzę złamanie trendu wzrostowego i przyszły ruch winien pogłębić spadek.

Aby wejść w jakiekolwiek pozycje należy czekać na sygnały techniczne bądź agresywne. W tej chwili mamy jedynie koncept i teraz obserwacji rynku a w razie zaistnienia sygnały naszej reakcji. Oczywiście dla osób handlujących intra lub na niskich interwałach albo poglądowo.

 

RopaH1

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz