Aktualności Analizy Forex Komentarze i opinie

Analiza średnioterminowa nzdusd i eurgbp, 26.03.2018r.

Podziel się postem:

 

 

Analiza techniczna nzdusd – interwał dzienny.

Formacja świecowa powstająca na wsparciu nieprzypadkowej lokacji może mieć znaczenie w zmianie tendencji ruchu na jakiś czas. Nie wiem jeszcze czy trend się zmieni ale wiem, że na tej lokacji można zarobić.

Wykres jest dzienny i w tej sytuacji warto poszukiwać sygnałów kupna z niższych interwałów. Na niższym TF oczekiwałbym korekty i na wsparciu lokalnym może być doskonała do porania pozycji na wzrost przy bardzo małym stopie. Takie zagrania charakteryzować się będzie bardzo wysokim stosunkiem zysku do ryzyka.

 

 

Analiza średnioterminowa eurgbp – interwał dzienny.

Cena na wykresie dziennym eurgbp wielokrotnie odbijała się od wsparcia poziomego wyrysowanego na wykresie. Tym razem również odbicie było nagłe i dynamiczne od w/w wsparcia, co może świadczyć o zmianie ruchu spadkowego na wzrostowy.

Co to oznacza dla nas/inwestora?

Formacja odwracająca trend na wsparciu stwarza okazję do zagrania na wzrosty. Tutaj warto znać techniki generowania sygnałów kupna i sprzedaży (podejścia inwestycyjnego wraz z dokładną metodologią wejść i prowadzenia pozycji uczę na moich szkoleniach indywidualnych).

Najbliższy dzień lub dwa dadzą odpowiedź o możliwościach inwestycyjnych w ten walor. Zalecam obserwację.

 

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz