Analizy

Analiza spółki Lotos S.A., interwał H4, 17.12.2014r.

Podziel się postem:

Ostatnio niewiele miałem do napisania. Wszystkie poprzednie analizy przebiegają zgodnie z moją prognozą.

Na kontraktach terminowych ruch spadkowy dał całkiem dobry zarobek. Sygnał sprzedaży dałem w punt i jak widać nadal zarabia.

Wsparcie sugerowane w ostatniej analizie pękło jak zapałka bez jakichkolwiek sygnałów kupna. Pisałem o tym dokładnie, że nie tykamy L ponieważ jest niepewna sytuacja na giełdach zagranicznych i w dodatku ani razu cena nie pokonała szczytu lokalnego.

 

Obecnie widzimy ożywienie i większe odbicie. Od kilku lat inwestorów kusi bliskość świąt i końca roku. W historii zdarzały się nagłe ruchy wzrostowe na zamknięcie roku i kwartałów przez zarządzających funduszami w celu wypracowania premii itd.

Nie lubię takich dywagacji ale coś w tym jest i warto mieś to na uwadze. Proszę uważać na dwie sesje bieżącego tygodnia z powodu wygasającymi seriami kontraktów w Polsce i na świecie.

 

Lotos S.A. – interwał H4.

 

Wracając do tematu analizy lotosu.

Spadek nosi znamiona korekty z bardzo naciąganą falą c, która może być falą 3 w spadku.

Układ korekcyjny mimo braku proporcji między falami korekty biorę pod uwagę ponieważ poprzedzony jest impulsem wzrostowym.

 

Sygnał agresywny padł na dzisiejsze sesji. Z małym stopem co nieco wziąłem. Warto uważać. Sygnały techniczne przyjdą po pokonaniu kolejnych oporów.

 

lotosh4

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz