Aktualności Analizy Analizy akcji Komentarze i opinie

Analiza spółki JSW, 23.10.2019r.

Podziel się postem:

 

Analiza wykresu spółki JSW – interwał tygodniowy.

Zatrzymanie ceny nastąpiło w nieprzypadkowym miejscu. Okolice 20 zł stały się ciekawym miejsce. W tej lokacji zauważyłem od kilkunastu dniu wzmożone ruchy i zwiększony ponadprzeciętnie wolumen. Ktoś albo kupuje albo sprzedaje. Pytanie czy ktoś sprzedaje raczej mało prawdopodobne skoro cena jest tak niska. Tzn kupujących jak i sprzedających rzecz jasna jest tyle samo ale jedni są zdeterminowani aby nabyć w tych poziomach i nie są to raczej mali przedsiębiorcy.Chyba, że jest coś w kondycji spółki czego nie wiemy ale raczej bankructwo jej nie grozi a przynajmniej nie teraz, mimo że problemy są.

 

Moim zdaniem technicznie spadek tak głęboki jest nieuzasadniony. Raczej odbywa się na ogromnej spekulacji i emocjach. Nie mniej cena jest już tak niska że staje się atrakcyjna. Oczywistą rzeczą jest, że może być jeszcze niższa. Ale podkreślam, wzrost obrotów ma tutaj znaczenie.

 

Analiza wykresu spółki JSW – interwał dzienny.

Na dziennym wykresie cena nawet nie dotarła do środka bollingera a więc minimalne wzrosty są jeszcze nie zrealizowane. Linia trendu spadkowego powinna być pokonana aby technicznie zmienił się układ sił.

 

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz