Analizy

Analiza spółki Handlowy, interwał dzienny i tygodniowy, 6.10.2013r.

Podziel się postem:

Dla odmiany opiszę spółkę która w mojej ocenie wytraca impet wzrostowy. Opcja warta rozmyślenia dla osób posiadających rachunek, na którym mogą pobierać pozycje na spadki akcji.

 

Na marginesie dodam, że na stronie istnieje możliwość założenia konta w firmie CityIndex. Jest to pionier w europie pod względem inwestowania na wzrost jak i na spadek nie tytko instrumentów terminowych ale i akcji. Osobiście konto w City Index wykorzystuje do „gry” na kontraktach terminowych systemem Gold i Gold Target dostępnymi w serwisie galeriazyskow.pl. Szczerze polecam takie konto. W razie zainteresowania proszę o kontakt.

 

Wracając do analizy spółki Handlowy. Interwał dzienny.

Przedstawiam jedynie ostatni swing spadkowy (średnio-terminowo sytuację przedstawia wykres tygodniowy podany w drugiej kolejności).

W zasadzie wykres wiele „mówi”. Spadek impulsem i wzrost korektą. Przedstawiłem propozycję oznaczenia falowego. Wskaźnik Pitchworka potwierdza opór na zniesieniu fibo. Nie piszę, że powinien już nastąpić spadek ale że rynek stwarza taką okazję. Warto jeszcze poczekać na sygnał S.

Wskaźnik jest bliski wygenerowania sygnału.

 

 

HandlowyD

 

Interwał tygodniowy.

 

Czy może z tego powstać coś więcej niż korekta? Rysunek tygodniowy wskazuje jedynie na strefę oporową pokrywającą się za pomocą kilku linii trendu. Mamy tu również mega formację świecową – gwiazdę wieczorną oraz współczynnik Fibo.

Tak więc wzrost może być jedynie powrotem po pierwszym spadku, po którym istnieje szansa na kontynuację spadku.

Czy doświadczymy zmiany trendu czy tylko korekty, nie ma to znaczenia. Umiejętne pobieranie pozycji zgodnej z trendem na oporach i wsparciach po wystąpieniu sygnału pozwala w odpowiednim momencie wejść na rynek z szansą na duży zarobek.

Handlo

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz