Analizy

Analiza sesyjna kontraktów fw20 i sp500, H1, 13.01.2015r.

Podziel się postem:

 

W trakcie sesji znalazłem chwilkę na przedstawienie moich pozycji w portfelu.

FW20 – H1.

Na wykresie widać kilka moich pozycji.

1. Techniczne opisane kilka dni temu wraz z opisem sygnałów kupna na indeksach, gdzie proponowałem zakup spółek akcyjnych. Kilka nawet opisałem w serwisie, oczywiście spółek jest więcej dobrze rokujących głównie z z wigu deweloper.

2. wejście w pozycję L było nieco spóźnione ale ładnie wyglądało rano więc postanowiłem dobrać, ponieważ widziałem giełdy na wsparciach.

 

Zysk z 1 pierwszego wejścia to zysk ok 70 pkt dla każdego kontraktu.

 

fw20h1dzisiaj

 

SP500 futures – H1.

Sytuacja analogiczna. Bodaj wczoraj pobierałem kilka pozycji i część jeszcze jest w moim portfelu. Dwie agresywnie brałem na wsparciu i jak widać decyzja była słuszna.

W tej chwili pozycje zabezpieczone stopem ponad wejściem.

 

sp500futyh1

 

Dość ciekawie wyglądają wykresy naszej giełdy. Sygnały kupna krótkoterminowe, które podawałem kilka dni temu mają szansę przerodzić się w sygnały o średnim terminie. Zalecam dalszą obserwację rynku i rynku akcyjnego, na którym widzę wiele ciekawych spółek do kupna.

 

Przypominam o szkoleniach AT, które prowadzę w formie indywidualnej (najlepsza forma nauki dla ucznia). Miło mi widzieć kolejne osoby w gronie inwestorów, które wiedzą już jak należy zarabiać na giełdzie.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz