Analizy

Analiza pary walutowej USD/CAD, interwał dzienny, 9.05.2013r.

Podziel się postem:

Kilka dni temu przesłałem analizę waluty usd/cad subskrybentom serwisu galeriazyskow.pl. W analizie wskazywałem na nieprzypadkowe miejsce mogące stanowić mocne wsparcie dla dalszego spadku kursu.

 

Na dzisiejszej sesji otrzymaliśmy wstępny sygnał kupna na tym walorze. Co prawda dzień się jeszcze nie skończył i świeca może ulegnąć zmianie ale już teraz rozmiar i kształt świecy pokazuje atak popytu. Takie świece nie są obojętne dla układu cenowego i pokazują wielkie zaangażowanie kapitału.

 

Zatem co widzimy na wykresie?

Prawdopodobnie cena zeszła impulsem w fali C korekty. Takie oznaczenie przyjmuję na tę chwilę jako podstawowe. Wspominałem wcześniej że sygnał powstał jedynie na podstawie formacji świecowej oraz dzięki przebiciu linii trendu spadkowego. Do spełnienia warunków technicznych przydałoby się pokonanie oporu na poziomie 1.0100 lub nieco wyżej.

 

Moje pozycje są zajęte z  niższych interwałów i cieszy fakt, że osoby z listy newslettera maja możliwość szybszego otrzymywania analiz.

Dodatkowo więcej analiz otrzymują osoby podejmujące współpracę z serwisem poprzez udział w szkoleniach, rejestrację konta w firmie City Index lub IronFx.

 

usdcadD

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz