Analizy

Analiza pary walutowej EUR/GBP, interwał dzienny, 7.08.2013r.

Podziel się postem:

Przedstawiam wariant spadkowy na wykresie EUR/GBP. Na wykresie dziennym widać układ falowy końca korekty i możliwość rozpoczęcia spadków w ramach fali 3 lub C (oczywiście średni okres czasu). Dzisiaj zajmowałem pozycje na sygnał po wykonaniu korekty. Natomiast jedna pozycja była brana na pierwszym swingu spadkowym

 

Co więcej pisać. Nastąpiło wybicie linii trendu krótkoterminowego (mowa jest o ruchu korekcyjnym a dokładniej fali c korekty) i od tego momentu można zakładać zmianę trendu. Do pokonania jest kolejny, tym razem ważniejszy poziom, linia trendu całej korekty i tu zapewne nastąpi jakieś odbicie – jakaś walka.

 

Jeśli analiza się sprawdzi i sygnały zadziałają, wówczas mamy szansę spaść o jakieś 200-300 pipsów.

 

Moje zyski z pozycji wynoszą po 60 i 90 pipsów i gdzieś trzeba będzie podnieść stopa ale jeszcze chwilę poczekam.

 

Polecam czytelnikom zapisanie się na newsletter i otrzymywanie powiadomień o nowych analizach oraz analizach specjalnych (niepublikowanych na stronie).

 

Przypominam, również o wąskiej grupie, której posyłam sygnały sms-em.  O tej formie pisałem wcześniej, jako wersji testowej, która całkiem nieźle funkcjonuje. Nie jest to sygnał płatny z działu usługi i nie chodzi o sygnały systemów transakcyjnych, którymi zajmuje się nasz serwis. Są to sygnały zajmowanych pozycji prze ze mnie osobiście. W tej sprawie proszę pisać. Dzisiaj np. były dwa dobre sygnały w godzinach południowych:

  • pierwszy z zajęciem pozycji na srebrze (L), jak widać sygnał dał zarobić sporo,
  • kolejny na egzotycznej parze USD/MXN (dolar do meksykańskiego pesos), trochę śmieszna para ale również wzrosła notując spory zarobek.

Obie pozycje nadal w portfelach zabezpieczone stopem dającym zysk (czyli poziom obronny powyżej wejścia).

 

 

 

eurgbpD

Podziel się postem:

Dodaj komentarz