Analizy

Analiza par walutowych NZD/USD i AUD/USD, interwał dzienny, 29.11.2014r.

Podziel się postem:

Dzisiaj przebywam w Poznaniu i jestem po szkoleniu indywidualnym z zakresu technik inwestycyjnych. Po całym dniu przy wykresach i niejako z rozpędu napiszę kilka zdań odnoście walut.

 

NZD/USD – interwał dzienny.

 

Na parze walutowej nzd/usd bardzo możliwe, że buduje się formacja odwróconej głowy i ramion. Jeśli rynek zakończył korektę w piątek wówczas mamy wielką szansę na rozpoczęcie nowej fali wzrostowej.

Wybicie oporów w postaci linii trendu dostarczy nam sygnału kupna i następnie jego potwierdzenia.

 

Obserwujemy zatem wykresy i reagujemy na sygnały.

 

nzdusdpoznań

 

AUD/USD – interwał dzienny.

Ostatni sygnał agresywny dał co prawda zarobić ale nie o to jeszcze chodziło. Ja przyznam, że wyszedłem na niedużym zysku ponieważ stop był na poziomie wejścia. Ruch wyniósł od wejścia 75 pipsów, jednak liczyłem na większy zasięg. Link do poprzedniej analizy: http://galeriazyskow.pl/analiza-srednio-i-dlugoterminowa-audusd-26-11-2014r/

 

Wyraźnie pisałem, iż dopuszczam jeszcze zejście pod ostatni dołek. Zobaczymy wszystko jest możliwe. Mnie pozostaje poszukiwać nowego sygnału a niewątpliwie podstawy ku temu są.

 

audusdpoznan

Zerkając na wykres dzienny widzimy wyraźne wytracenie impetu. Trend słabnie a cena układa się w klin. Osoby po moich szkoleniach wiedzą co to oznacza. Kliny są najlepiej „płacącymi” formacjami.

Kolejnymi liniami trendu przyspieszonymi znacznie ograniczyłem potencjalne miejsce dla dalszego spadku. Wybicie oznaczonego miejsca na wykresie dziennym to dla mnie sygnał agresywny.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz