Analizy

Analiza kontraktów terminowych FW20 po sesji, interwał dzienny i godzinny, 14.08.2013r.

Podziel się postem:

Kolejna analiza kontraktów i nadal podtrzymuje swoje zdanie. Kurs kontraktów terminowych „śliska” się po linii trendu. Wszystko pachnie korekta albo wejściem w trend boczny.

 

Interwał dzienny.

Wspomniana we wstępie linia trendu wzrostowego testowana jest już po raz kolejny i w każdym przypadku powstrzymuje kurs przed jej wybiciem. Dzisiaj niemal dotknęliśmy kilkumiesięcznej linii trendu spadkowego i całość wypada na ważnym zniesieniu fibo.

Dość istotnym elementem są wskaźniki oscylacyjne.

CCI robi dywergencje, natomiast RSI pozostaje również w strefie wykupienia.

 

FW20DD

 

Interwał godzinowy.

Na godzinowym interwale widać dokładne dojście do linii trendu. Wspominałem o niej przy omawianiu dziennego układu. CCI pokazuje wielokrotne dywergencje, podobnie rzecz się dzieje na RSI.

Ostatnie ruchy układają cenę na kształt pięciu fal. Nie pokuszę się o rozrysowanie układu falowego. Ale najprościej mówiąc widać jakby strukturę TUK, czyli ruchy trójkami, którym towarzyszą dywergencje wskaźnikowe.

 

Dzisiejsza analiza właściwie jest podobna do wczorajszej. Nadal widzę możliwości wystąpienia korekty. Przed nami dzień przerwy a obawiam się czy zachód nie zrobi psikusa jutrzejszą sesją. Dzisiejsze zakończenie sesji jest na wysokich poziomach, zaś wiele może zależeć od dnia jutrzejszego za rynkach zagranicznych.

 

FW20HH

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz