Analizy

Analiza kontraktów terminowych FW20 i kilka słów o złocie, 21.08.2014r.

Podziel się postem:

Na wstępie muszę się usprawiedliwić z mojej mniejszej aktywności z powodu pobytu na turnieju pucharu świata w siatkówce plażowej. Sędziowanie to moja wielka pasja i chętnie biorę udział w turniejach tego typu.

 

Chwilowo znalazłem czas na zerknięcie do wykresów, wcześniej jedynie obserwowałem na telefonie.

 

Poprzednio pisałem o dobrze zajętych pozycjach na wzrost wartości jednostek kontraktów terminowych FW20. Link do analizy: http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresu-kontraktow-terminowych-fw20-14-08-2014r/

 

Wczoraj przyszedł czas na podniesienie stopów dla moich pozycji pod ostatnie dołki wykresów godzinowych. Zysk z moich pozycji to ok 85 pkt i 110 pkt.

 

fw20jabłonki

 

Nawiązując do pozycji na kontraktach. Mamy krótkoterminowy trend wzrostowy. Wielu od dwóch dni próbuje już łapać eski. My zaś po dobrze zajętych pozycjach jedynie przesuwamy stopy coraz wyżej. Do puki cena nie pokona lokalnych dołków nie tykam shortów.

 

Złoto.

O złocie również pisałem w kontekście wybicia ceny w górę. W tej chwili widzimy powolne schodzenie ceny w dół łamiące przy tym kolejne dołki.

Osobiście ustawiłem pozycje oczekujące i czekam z zajęciem pozycji na wzrost, gdyż sygnałów jeszcze nie ma ale układ nadal daje szanse na wybicie.

Warto grać na sygnału a nie na poziomy co często podkreślam. Wcześniej pisałem o okazji na L po ukształtowaniu świecy dziennej. Sygnał jednak nie został aktywowany, więc spokojnie czekamy.

 

złotojabłonki

 

Postaram się jeszcze w tym tygodniu napisać coś o giełdzie ale nie wiem czy znajdę czas między obowiązkami sędziowskimi.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz