Analizy

Analiza kontraktów terminowych FW20, 22.09.2013r.

Podziel się postem:

Na koniec tygodnia postanowiłem jeszcze wrzucić analizę kontraktów terminowych FW20. Miałem tego nie robić z uwagi na wielkie zamieszanie w ostatnim tygodniu i bardzo ryzykowne wygłaszaniu jakiegokolwiek scenariusza.

 

Dzisiaj przedstawię opcję tylko wzrostową.

 

Nadal podtrzymuję wariant wzrostowy, mimo iż wiele osób widzi duże spadki przed nami włącznie z pogłębieniem dołków średnioterminowych.

Pokusiłem się o rozpisanie fal. Wiadomo fale dają tylko pewien koncept i tylko to. Jest to rodzaj planu. Pozycję natomiast należy zawierać zgodnie z właściwą metodologią.

Co widzimy na wykresie. W skrócie:

– impuls wzrostowy,

– korektę,

– ruch wzrostowy (pierwszy swing) w ramach nowego impulsu.

 

Linia trendu spadkowego nadal powstrzymuje przed wybiciem w górę. Widzimy co prawda naruszenie ale sądzę że kolejny atak powinien być udany. Jednak moim zdaniem powinna nastąpić jeszcze korekta ruchu 2170-2420. Zniesienie tego wzrostu pewnym zasięgiem fibonacciego powinno dać nieprzypadkowe miejsce wsparć. Na tę chwilę nie wiemy które ono będzie.

 

fw20

 

Na koniec dodam tylko, że jest to wariant wzrostowy i nie oznacza to że jestem zapatrzony jedynie na wzrosty. oczywiście zakładam opcję spadkową, jednak w tej chwili bliżej mnie jest do kontynuacji wzrostów.

W tej chwili jestem bez pozycji.

 

Polecam zapisywanie się na newsletter, gdyż nie długo przedstawię ciekawą opcję zarobkową. Dopinam obecnie ciekawą propozycję współpracy z pewną firmą. Sądzę, że za tydzień lub dwa powinien przedstawić kilka propozycji.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz