Analizy

Analiza indeksu wig20, interwał dzienny, 13.11.2013r. (realizacja zysków, 90 pkt.)

Podziel się postem:

Na początku listopada pisałem o tworzącym się klinie na indeksie wig20 (analogicznie na kontraktach terminowych fw20). Sugerowałem możliwości powstania sygnału po trwałym wybiciu z klina.

Link do wpisu: http://galeriazyskow.pl/akutualizacja-wykresu-wig20-interwal-dzienny-2-11-2013r/

Dzień później wybicie nastąpiło i cena dnia znalazła się na poziomie ok. 2550. I w zasadzie do dzisiaj nie było co pisać o naszym indeksie.

 

Spadek w mojej ocenie dziwny, rwany z naprzemiennymi ruchami, doprowadził rynek do poziomów ok 2460 (w najniższej cenie intra). Tutaj jednak zatrzymałbym się chwilkę…

Zaczynają pojawiać się na tym poziomie wsparcia geometryczne, poziome i linie trendu wynikające z nowego kanału krótkoterminowego spadku. Zakończenie sesji będzie miało również znaczenie a dokładniej cena zamknięcia (pisząc tę analizę dzień sesyjny jeszcze trwa). Zalecam ostrożność i spieniężenie swoich pozycji (zysk ok 90 pkt.) lub zawężenie stopa. Techniczny stop w obecnej sytuacji jest za wysoko a ewentualny zwrot pochłonie większość zysków, więc decyzja pozostaje po państwa stronie. Ja natomiast zamykam zdecydowaną część moich pozycji z uwagi na ryzyko zbliżających się stref wsparć.

 

wig20D

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz