Analizy

Analiza GBP/USD. Interwał dzienny i tygodniowy. 3.12.2013r.

Podziel się postem:

Tak jak pisałem o funcie w ostatnich wpisach. Albo spadamy z poziomów korekty albo dokończymy brakującą falę.

 

Ja osobiście wczoraj w nocy pobrałem pozycje po zakończeniu dnia (po północy). Nie miałem już ochoty na pisanie analiz ale widać moje pozycje na wykresie. O technikach nie piszę z uwagi na lojalność wobec moich klientów szkoleń. Dodam jedynie, że w tym miejscu wystąpił opór geometryczny i kilka innych, zaś formacja która powstała była tak apetyczna że warto było poczekać do północy na jej pełne ukształtowanie.

 

 

Zarobek na tę chwilę to 115 pipsów.  Teraz z ciekawości zamieszczę wykres tygodniowy. Na nim widać kolejny mocny opór i w zasadzie rynek tam gdyby doszedł, bardziej podobałby mi się. Jak wiemy giełda nie zawsze chodzi książkowo. Nie jest wykluczone że tam jeszcze nie dojdziemy. Proszę zwrócić uwagę na świecę tygodniową. Co prawda jest jeszcze czwartek i jutrzejszy dzień może wszystko popsuć. Dlatego pisze o kolejnej strefie oporowej. Puki co pozycja ładnie zarabia i wieczorem sl powędruje zapewne gdzieś na poziom wejścia a być może część zysku skasuje. Możliwe też że z decyzją poczekam do piątku. Wówczas mamy szansę na średnioterminową zmianę trendu.

 

 

Czyli co? gramy na sygnały i pilnujemy wypracowanych zysków żeby nie wyparowały. Ostatnie ruchy na funcie ładnie zostały wyliczone i na wszystkich ruchach wynik to ponad 300 pipsów.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz