Analizy

Analiza FW20 w średnim terminie, 26.05.2013r.

Podziel się postem:

Pomimo wskazywania okolic dołkowych w poprzednich analizach, postanowiłem zamieścić dzisiaj wykres w skali dziennej z naniesionymi wsparciami geometrycznymi.

Uchylę troszkę rąbka z mojego warsztatu omawianego na szkoleniach.

Na wykresie widzimy ważne wsparcie wyznaczone zniesieniami wewnętrznymi i zewnętrznymi fibonacciego. Miejscem wsparć są położone blisko siebie w/w strefy. Dodatkowo istotnym narzędziem potwierdzającym wazność opisanego miejsca są linie Andrews Pitchfork.

 

Od tego miejsca uznaję, iż trend spadkowy uległ wyczerpaniu i istnieje duża szansa na zmianę trendu lub tendencji. Jak zwał tak zwał byle dało się na tym zarobić.

 

Do „pełni szczęcia” i technicznego sygnału średnioterminowego potrzebne jest wyjście ceny ponad czerwoną linie trendu. Ja natomiast posiadam nieco inna metodologie i takiej uczę na moich szkoleniach.

 

W tej chwili widzę dwa scenariusze na krótki termin opisane w poprzedniej analizie, w średnim zaś wzrosty powinny być kontynuowane w przypadku zaistnienia sygnału. Wstępne sygnały są już dane innymi narzędziami.

 

Propozycja na najbliższe dni dla inwestorów długoterminowych to poszukiwanie akcji do kupna.

 

Obiecałem w poprzednim wpisie takie analizy i kilka już ciekawych znalazłem ale zapewne nie wszystkie opublikuję w na stronie serwisu. Zostawię kilka dla moich subskrybentów w ramach „lojalnej umowy”.

 

Wykres nieco „zaśmiecony” z uwagi na szkoleniowe przedstawienie kilku narzędzi AT. Zazwyczaj pozostawiam tylko najważniejsze elementy analizy.

 

fw20Dgeometria

Podziel się postem:

Dodaj komentarz