Analizy

Analiza FW20 po seesji z dnia 19.08.2013r.

Podziel się postem:

Jak widać po dzisiejszej sesji, moje przekonanie do spadków było jak najbardziej zasadne. Ważne opory, o których pisałem zadziałały doskonale i od szczytu (miejsca wskazywane jako silna strefa oporowa) ok 2430, rynek spał ok 55-60 pkt. Treść analizy tutaj:

http://galeriazyskow.pl/analiza-kontraktow-terminowych-fw20-po-sesji-interwal-dzienny-i-godzinny-14-08-2013r/

Dzisiaj postarałem się rozpisać ostatnie ruchy falowo na niższym interwale. Przedstawiam dwa warianty (jak zwykle).

 

Wariant spadkowy (80% szans na jego powodzenie, w mojej ocenie).

Pierwszy scenariusz to próba oznaczenia fal w impulsie spadkowym (oznaczenie fal kolorem czerwonym). Impuls ma szansę znajdować się w końcu fali korekcyjnej 4 (szczyt korekty sięga 38.2 % fal 2-3, jako klasyczny zasięg tej korekty)  i widziałbym jeszcze jedno pogłębienie dołka. Wówczas na oscylatorach mogą powstać dywergencje, zarówno na macd, jak i RSI.

 

Miejsce oznaczone literami A lub 1 jest szacunkowym wsparciem dla mojego scenariusza. Miejsce nieprzypadkowe ponieważ występują tam:

  • Wsparcia poziome,
  • ważne zniesienie fibo,
  • dolna linia trendu spadkowego i liniowe oznaczenie końca fali 5.

Po osiągnięciu tego poziomu istnieją szansę na wykonanie korekty całego spadku.

Oczywiście śmiała prognoza bieżącego ruchu, zwłaszcza że on jeszcze trwa. Ale tak to widzę jako analityk, zaś rynek powinien mój plan zweryfikować.

 

FW20M30

 

Wariant wzrostowy a raczej z możliwym końcem korekty (20% szans a nawet mniej na powodzenie tego scenariusza). Oznaczenie falowe ABC – zielonym kolorem.

Jest jeszcze wariant wskazujący na zakończenie bieżącego ruchu spadkowego, którego wogule nie biorę pod uwagę a jedynie przedstawiam jako alternatywę.

Wykres przedstawia korektę ABC i tyle w temacie. Korekta 5-3-5.

 

 

Przy okazji nadmienię, iż istnieje możliwość odbycia szkolenia AT. Jak widać wiedza jaka jest prezentowana w serwisie pozwala zarabiać pieniądze.

Analizy przeze mnie prezentowane są weryfikowane i stopa zwrotu z zagrań jest mocno dodatnia. Zatem warto wybierać szkolenia u praktyków rynku.

 

Ponadto projekt z sms-ami „moich” „zagrań” jak do tej pory świetnie się sprawdza. Wąska grupa klientów jest zadowolona i chętnie widziałbym w niej kolejne osoby. Warunki otrzymywania takich wiadomości uzgadniamy meilowo.

 

Przypomnę również, że serwis galeriazyskow.pl świadczy sygnały strategii transakcyjnych na kontrakty terminowe oraz kontrakty akcji. Wyniki systemów są bardzo wysokie i stabilne. Watro przejrzeć tabele i wykresy z wynikami.

 

 

 

 

Podziel się postem:

One Reply to “Analiza FW20 po seesji z dnia 19.08.2013r.

  1. Wyniki systemów są w menu i podmenu. Niedługo zajmę się ich aktualizacją. Robię co kwartał w zależności od czasu. Systemy raczej nastawione są na wyniki w dłuższym okresie czasu. Istotniejsza jest roczna stopa. Wszystko zależy od warunków rynkowych, tj. trend czy okresy konsolidacji itd.

Dodaj komentarz