Analizy

Analiza FW20, interwał H4, 28.08.2013r.

Podziel się postem:

Jak widać wczorajsza analiza doskonale się sprawdziła. Osoby, które pobrały eski na oporze o którym pisałem zanotowały spory zarobek. Pisałem o tym dokładnie, że jeśli brać pozycje to tylko w okolicach oporów, tym bardzie że stop nad szczytem wynosił zaledwie 20 pkt.

Link do wczorajszej analizy:

http://galeriazyskow.pl/weekendowa-ocena-kontraktow-terminowych-26-08-2013r/

 

Dzisiaj niedźwiedzie cały dzień dominowały. Zatem mamy do czynienia z falą 3 lub C. Tego na tę chwilę nie wiemy. Postarałem się narysować miejsca mogące zatrzymać spadki. Pierwsze to ograniczenie kanału. Jak widać jest naruszony, czy przebity? Zobaczymy w następnych dniach.

Kolejne to zniesienie fibo 38.2%. O tyle istotne bo to typowy zasięg dla fal 4. W tej chwili nie próbuję rozpisywać fal. Sygnały dobrze złapane niech zarabiają, warto jedynie przesuwać stopy na niższe poziomy.

Następnym poziomem jest wsparcie wynikające z kolejnego zniesienia fibo większej fali (dajmy na to wstępnie fali 3) oraz zniesienia całego ruchu wzrostowego, które razem tworzą strefę wsparć.

 

Na koniec dodam, iż nie chodzi o to żeby na siłę szukać miejsc do zajęcia pozycji ale mieć plan na ewentualność wystąpienia jedynie korekty. Zachód również jest przed korektą lub zwrotem dlatego poziomy przeze mnie opisane mogą spowodować zatrzymanie bądź odbicie bieżącej tendencji.

 

Tak więc pielęgnujemy dobrze zajęte pozycje, które na tę chwilę dają zysk ok 70-80 pkt. i mamy na uwadze strefy wsparć.

 

FW20H4_001

Podziel się postem:

Dodaj komentarz