Analizy

Analiza fw20, H1 i D – Realizacja zysku – ok 50 pkt., 23.05.2013r.

Podziel się postem:

W analizie wczorajszej opisałem wystąpienie sygnału i możliwy zasięg wynikający ze wzniesień fibo. Na dzisiejszej sesji korekta wyniosła równo 1:1 podfal korekty, w związku z tym sensowne było zamknięcie części lub całości pozycji na spadki.

LINK do wczorajszej analizy – http://galeriazyskow.pl/aktualizacja-wykresu-fw20-interwal-h4-22-05-2013r/

 

Zysk od wskazanych miejsc oporowych wyniósł ok 100 pkt., zaś od sygnału technicznego ok. 50 pkt.

Na wykresie naniosłem próbę oznaczenia falowego dla korekty. W razie rozwinięcia się ruchu spadkowego  w impuls, cena nie powinna dotrzeć do 2370 – 2375. Wyjście ceny ponad ten poziom wskaże cel na najbliższe sesje. Dochodzą jeszcze kwestie z ewentualną korektą złożoną ale to sprawa drugorzędna, aczkolwiek brana przeze mnie pod uwagę.

 

fw20h1_001

 

Wykres dzienny wskazuje miejsca oporowe, które znajdują się przed nami do pokonania, żeby droga ku wzrostom została otwarta. Dzisiejsza świeca dzienna nie jest bez znaczenia i wszytko będzie zależało od kontynuacji zapoczątkowanego ruchu. Aha, proszę zwrócić uwagę na miejsce Zatrzymania. Jest nim miejsce/strefa wsparć wynikająca z nałożenia pkt geometrycznych rynku i dodatkowo średniej trendowej. Na tę chwilę większą szansę posiadają byki.

Na tę chwilę istotne jest wskazania strefy wsparć do zatrzymania lokalnej korekty w celu dobrze zajętych pozycji na sygnale. Proponuję również, w przypadku zaistnienia sygnału na indeksie wig20 lub rynku terminowym, rozejrzeć się za akcjami.

Jak czas pozwoli to w weekend zerknę w rynek akcyjny i może coś ciekawego się pojawi. Nagły i gwałtowny spadek indeksu może dostarczyć kilku ciekawych okazji.

 

fw20d

 

 

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz