Analizy

Analiza Futures Swiss Franc, interwal dzienny, 15.04.2013r.

Podziel się postem:

Analizując wykres futures swiss franc natrafiłem na ciekawy układ korekcyjny (wszystkie walory na których dokonuję analizy oraz inwestuję znajdują się na platformie IronFx. Założenie konta możliwe jest po kliknięciu w reklamę na stronie).

Po znacznym ruchu spadkowym rynek podnosi się układem falowym znamiennym do korekcyjnego. Miejsce oporowe doskonale potwierdza geometria rynku oraz linie kanału, jak również ważny a nawet bardzo ważny opór poziomy.

Chociaż osobiście zakładałem dojście ceny do oporów fibo 62% to 50% również wystarczy.

Formacja świecowa na wykresie dziennym wymaga jeszcze potwierdzenia aby można mówić o sygnale.

 

swissD

W przypadku o zadziałania takiego sygnału możemy mówić o większym zarobku.

Teraz rzut okiem na niższy tf, czyli 4-godzinny:

Ruch końcowy odbywa się na emocjach. Bardzo możliwe że w TUK (często występujący układ ostatnich fal) – dopuszczalna jeszcze jedna podfala w górę (patrzy wykres dzienny, w przypadku niepewnych układów cenowych  interwał wyższy jest ważniejszy.)

Na wskaźnikach mocna dywergencja oraz wybicie z klina.

Sygnału jeszcze nie ma technicznego. Pokonanie żółtej linii dostarczy ten sygnał. Jest to najniższa cena formacji dziennej.

 

swissh4

 

Jak widać po analizach, przy odpowiednim przygotowaniu technicznym można inwestować na wszystkich walorach, które dają ku temu możliwości.

Zapraszam do wykupienia indywidualnych szkoleń, które w mojej ocenie najwięcej dostarczają wiedzy i pozwalają otrzymać odpowiedzi na wszystkie pytania związane z inwestowaniem. Polecam platformę Iron FX z licznymi korzyściami w postaci analiz wybranych walorów oraz walorów niepublikowanych.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz