Analizy

Analiza CHF/PLN, interwał dzienny i 4-godzinny, 29.08.2013r.

Podziel się postem:

Wczoraj subskrybenci serwisu otrzymali meila z kilkoma analizami. Jedną z nich była analiza pary walutowej CHF/PLN na kilku interwałach. Mam nadzieje, że mając na „gorąco” analizę z moimi kreskami mieli więcej informacji pomocnych w podjęciu decyzji o zajęciu pozycji.

 

Jedną z analiz wysłanych do osób zarejestrowanych na liście newslettera była analiza CHF/PLN.

 

Interwał dzienny.

Pokusiłem się o rozpisanie fal impulsu i fal korekty. Układ bardzo czytelny i jasny. Korekta dotarła do okolic fibo 61.8% oraz górnej linii kanału. Układ wskaźników sugeruje wykupienie rynku.

Warto poczekać na sygnał choćby świecowy. Jest to co prawda interwał dzienny i stopy jak wiadomo są dość duże. Wszystko zależy od preferencji inwestora, na jakich interwałach odnosi lepszą skuteczność.

Osoby posiadające większa wiedzę mogły „łapać” sygnał z niższych interwałów, co było opisane w listach do subskrybentów.

 

CHF_PLND29

 

Interwał 4-godzinny.

Interwał 4-godzinny pokazuję ładną formację korekcyjną. Fal mniejszych już nie oznaczałem ale istnieje szansa na prosty zygzag 5-3-5. Widać dokładnie miejsce oporowe, które jest tym razem potwierdzone wskaźnikami oscylacyjnymi w formie wykupienia a co ważniejsze dywergencją między szczytami a i c.

Trochę za wiele odkrywam z mojego warsztatu ale zapewniam że więcej można dowiedzieć się na szkoleniach.

 

CHF_PLNH429

 

Podobne układy występują jeszcze na kilku innych walorach. Wczorajszy dzień był dość interesujący pod względem sygnałów. Bardzo często powstają one gdy następuje na runkach jakaś większa zmiana. Rynki maja skłonność do korelowania względem siebie.

 

Warto nadmienić, że waluty do polskiego złotego korelują odwrotnie do ruchów indeksów. Istnieje zatem szansa na wzrost indeksów. Jednoczesne analizowanie takich walorów dostarcza wielu informacji o przyszłych ruchach – nazywa się to analizą międzyrynkową.

Klienci, którzy otrzymują sms z cenami zajęcia pozycji przeze mnie dzisiaj sporo zarobiły. Naprawdę było ich kilka i jest to dobry zwiastun na „jakiś” ruch. Dodam jeszcze że pozycje te warto pielęgnować. Dobrze zajęte na sygnale należy jedynie kontrolować podnoszeniem stopów.

Dzisiejsze sygnały dotyczyły kupna sp500 futures, sprzedaży wybranych walut względem złotówki. I wczorajsze sygnały na GBP/CAD na L. Zapraszam do weryfikacji moich analiz. Zarobek dla klientów jest zadowalający.

Trochę chwalenia jest ale nie mam też się czego wstydzić. Zapraszam do współpracy. Warunki omawiane są meilowo.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz