Analizy

Analiza aud/cad, aud/nzd i dax, 6.07.2016r.

Podziel się postem:

Pragnę przypomnieć analizę zamieszczoną kilka tygodni temu, gdzie wyrysowałem wsparcie i wskazałem miejsce zajęcia pozycji L.

Aud/cad – interwał dzienny.

Klasyczna korekta abc i wyłamania oporów. Od sygnałów do dzisiaj rynek wzrósł ok 270 pipsów. Mamy zatem niezły wynik.

Niedługo tendencja wzrostowa może się zakończyć, gdyż widzę ruch 5-cio falowy i w niedalekiej przyszłości może być ponowna okazja do wejścia w pozycje L.

audcaddprzypomnienie

Aud/nzd – interwał tygodniowy.

O tej parze walutowej wiele pisałem. Dzisiaj chciałbym tylko przypomnieć wykres. Myślę, że w końcu coś zaczyna się dziać zgodnie z moim opisem. Wsparcie mam ubijane i w każdym momencie może nastąpić atak popytu, jeśli już nie nastąpił…

audnzdWprzypomnienie

Dax – interwał dzienny.

Dax, jak i inne wykresy zagraniczne wygląda w mojej ocenie na korektę ostatnich wzrostów. Śmiało postawiłem też tezę na indeksie wig 20 i nadal podtrzymuję moją opinię mimo, iż dzisiejsza sesja była spadkowa. Wsparcia są i teraz oczekiwałbym ich obrony, chociaż ostatnio modne są pogłębienia korekt.

Dla tego są dwie techniki grania: agresywne i techniczne. Ja stosuję oba. Techniczne wejścia mam raczej 80-90% skuteczności ale mniej zyskowne. Agresywne, są z mniejszym stopem i częściej jest on aktywowany ale za to zysk jest większy.

Wracając do technicznych stron analizy, warto wyczekać na przełamania oporów aby uznać zmianę trendu, zarówno na dax, który dzisiaj publikuję, jak i wig20 z wczoraj. Opory nadal obowiązują te same.

daxD

Podziel się postem:

Dodaj komentarz