Analizy

Aktualizacje wyników systemów serwisu galeriazyskow.pl z dnia 04.10.2013r.

Podziel się postem:

A dniu 04.10.2013r. przeprowadziłem testy wszystkich systemów transakcyjnych dostępnych w serwisie www.galeriazyskow.pl.

Wyniki wraz z aktualnymi wykresami dostępne są w zakładce – wyniki systemów.

 

W bieżącym roku stabilne zyski zanotował system Gold (+194 pkt.) i wynikiem ogólnym 7364 pkt od początku 2005 roku.

GOLD_001_001

 

System Gold + Target zyskał +258 pkt. (jest to wynik tego roku do dnia 04.10.2013r.) oraz wynik ogólny 5505 pkt od początku 2005 r.

System Gold + Target, jak wiać posiada łagodnie rosnącą i co najważniejsze stabilną linię kapitału. Oznacza to, że okresowe spadki kapitału nie są tak duże w kontekście całego okresu.

Gold+Target100_001

 

Ponadto warte odnotowania są wyniki systemów działających na zasadzie wybicia z pewnego zakresu zmienności rynkowej. Systemy Active, Diamond i Silver posiadają w swojej budowie inne formuły niż system Gold i modyfikacje systemu Gold+Target.

 

Bieżący wynik systemu Silver do dnia 04.10.2013r. to +278 pkt.

Silver_001_001

 

Na koniec system Diamond z zyskiem + 91 pkt.

 

Diamond_001_001

 

Podsumowując. Mimo trudniejszych czasów ostatnich kilku lat dla systemów transakcyjnych różnych firm, nasze systemy sprawują się całkiem dobrze. Wyniki są stabilne i dodatnie. Widać to po kształcie krzywej kapitału.

 

Wybierając system należy kierować się historycznymi stratami (max DD), stabilna i łagodną linią przyrostu kapitału oraz wygoda w jego stosowaniu.

System Gold i Gold + Target generuje kilkanaście sygnałów rocznie z uwagi na średnioterminowy charakter obliczania trendu. Jeśli na rynku panują dłuższe okresy beztrendowe, wówczas system notuje straty. W przypadku uchwycenia trendu, pozycja potrafi być utrzymywana dłuższy okres czasu.

Ponadto system Gold jest wygodny dla inwestora podczas użytkowania. Abonent otrzymuje sygnał meilem oraz sms’em z ceną zmiany sygnału. Co znacznie ułatwia złożenie zlecenia na rachunku w DM (nie trzeba być obecnym przy otwarciu notowań każdego dnia).

 

 

 

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz