Analizy

Aktualizacja wykresy USD/JPY, interwał H4 i dzienny, 9.11.2013r.

Podziel się postem:

Jak widać sygnał zadział idealnie na wzrost dolara w stosunku do jena. Od miejsc sygnalnych rynek wzrósł ponad 200p. Ja przyznaję wziąłem 140 i dla części podciągnąłem stopa. Strategia okazała się opłacalna. Opisałem całą sytuację w analizie : http://galeriazyskow.pl/podsumowanie-analizy-pary-usdjpy-interwal-h4-30-10-2013r/

 

Aktualny wykres H4.

usdjpy4

 

Co teraz? Wydaje mi się że sugestia o zamknięciu pozycji byłą słuszna mimo że przedwczesna. Kolejny wykres (dzienny) pokazuje wybicie długoterminowej linii trendu, ja tez widzę wielki klin czy trójkąt, jak kto woli. I wydaję się że jeśli nie jest to fałszywe wybicie to można oczekiwać dalszych wzrostów na tej parze. Wiadomo korekty będą i tutaj koncentrował był swoją uwagę na poszukiwaniu sygnałów el.

usdjpyD

 

Jest jeszcze jeden wariant, który oznaczyłem niebieskimi liniami i jest to kanał . Więc z jednej strony mamy wybicie średnioterminowe a drugiej, zaś opór intra (nie taki do końca intra bo na wykresie dziennym dość wyraźny). Zalecam więc ostrożność.

Zapewne będę poszukiwał sygnałów na niższych interwałach i prawdopodobnie nie zdążę z jego publikacją w serwisie. Mam nadzieję, że klienci skorzystają drogą sms.

 

Reasumując, żeby nie było zamieszani.

Wybijając długoterminowa linię trendu otrzymujemy wstępną sugestię do dalszych wzrostów. Ten układ wymaga potwierdzenia.

zakładając, że jest to trójkąt (w trójkątach często fale są trójkami) to wybicie może nadać kierunek, zaś nie od razu ale po korekcie.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz