Analizy

Szczęśliwego Nowego Roku oraz ostatnia analiza w tym roku. Złoto, interwał H4, 31.12.2012r.

Podziel się postem:

Witam wszystkich czytelników w ostatnim dniu roku.

Analizując złoto kilka dni temu sugerowałem pobranie tego „kruszcu” w rejonach 1640-1650 (LINK).

Dzisiaj przymykam pozycje z uwagi na dość ważne opory przed nami. W zasadzie można powiedzieć, po co się gość czepia skoro ładnie rożnie. Jest to racja i technicznie wystarczy podciągnąć stopa. Ja natomiast skasowałem na złocie sporą pensję i na tę chwile mnie wystarczy. Nadmienię tylko że zarobek od pozycji jedynie 0.2 wynosi ponad 800 zł. Ja miałem ich kilka więc przed kilkoma dniami przerwy od giełdy wolę te pieniądze mieć na rachunku.

 

Decyzja moja jest nieprzypadkowa. Opory  o których pisałem to:

  • ograniczenie chmury,
  • ważny poziom fibo,
  • górna krawędź kanału (niebieskie linie),
  • wskaźnik wykupiony,
  • możliwa niewykończona struktura falowa.

Sprawa nie jest przesądzona i może okazać się że opory popękają i cena odjedzie. Wówczas będą na złocie spore wzrosty. Wciąż moje postrzeganie tego waloru jest pozytywne.

Dla mnie rynek ten stoi w ważnym miejscu i kilka, kilkanaście dni rozstrzygnie w która stronę pójdzie.

Jeśli opory zostaną przebite wówczas będę szukał możliwości podłączenia się do trendu. Natomiast w przypadku pogłębienia dołków sądzę że będzie to ostatnia fala spadkowa przed mocnym ruchem wzrostowym.

 

 

Okres końca roku przyniósł bardzo trafne oceny rynku a co za tym idzie spore profity. Zapraszam na moje szkolenia oraz do zerknięcia wyników systemów transakcyjnych gdzie również wyniki były bardzo wysokie.

 

 

Życzę wszystkim klientom serwisu Galeriazyskow.pl oraz jego czytelnikom, wielu sukcesów w Nowym Roku. Sukcesów Tych zawodowych jak i Rodzinnych, a przede wszystkim Zdrowia…

Reszta przyjdzie z czasem.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz