Analizy

Aktualizacja wykresu ropy, interwał dzienny, 26.03.2015r.

Podziel się postem:

Niedawno opisywałem sytuację na ropie, gdzie sugerowałem zakończenie korekty.

Link do analizy: http://galeriazyskow.pl/ropa-bliska-zakonczenia-korekty-czas-na-wzrosty-11-03-2015r/

 

Opis dotyczył dwóch wsparć z główną linią trendu.

Poniżej przypomnę owe strefy z analizy.

 

ropapoprzednio

Praktycznie ani jedna ani druga linia trendu nie została pokonana ceną zamknięcia aż do drugiego wsparcia, gdzie samym rynek pokazał nam właściwe wsparcie respektowane.

 

Poniżej wykres roboczy bieżący.

ropadzisiaj

 

Chyba nie ma co opisywać. Dołek średnioterminowy nie został pokonany a cena wyszła przez pierwszą linię trendu (przyspieszoną) i następnie długoterminową (dzień jeszcze trwa więc w tej chwili jest to intra naruszenie).

 

Zapewne w najbliższych dniach dojdzie do korekty ostatniego wzrostu, niemniej jednak analiza ropy podana przeze mnie kilka tygodni temu jest obiecująca i już dobrze profituje.

 

Na koniec trochę „pijaru” ode mnie. Co jakiś czas zachęcam do wzięcia udziału w moich szkoleniach AT. Uczę tego co potrafię żeby zarabiać pieniądze. Sam wiedzę zdobywałem przez różne szkolenia również zagraniczne i trwa to już 8 lat.

Ostatnio w meilu pewna osoba zarzuciła mi że pisać można wiele ale muszę pokazać swoje wyniki. Co z resztą moim zdaniem czynię pisząc analizy o wysokiej sprawdzalności.

 

Tknęło mnie to w marcu do założenia nowego konta i pogrania na nim trochę. Wpłata 2200, drugie tyle bonus (wspaniały przywilej w firmie IronFx)

raport

poniżej wykres kapitału i statystyka transakcji. Co ważne, 82% skuteczności wejść.

Okresowe spadki również były, zazwyczaj po przelewarowaniu. Każdy i ja miewam chwile gdzie za szybko chce się dorobić, a wiadomo jak to się kończy. Chwile po takiej lekcji człowiek wraca do dyscypliny co od razu widać jak krzywa wartości kapitału stabilnie rośnie.

Nie jest to system, tylko i wyłącznie analiza techniczna, pozycje ręcznie zajmowane.

raport2_001

Podsumowując, wynik prawie 300% konta.

Jak to dobrze określił mój znajomy trader, Polacy lubią tracić pieniądze podczas handlu ale nie chcą się uczyć. Zapraszam do nauki u praktyków rynku, Bo jak pisałem wielokrotnie teoretyków jest mnóstwo.

 

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz