Analizy

Aktualizacja wykresu pary walutowej AUD/CAD, zysk kilku set pipsów, 16.02.2014r.

Podziel się postem:

26 stycznia opisałem dokładnie wsparcie na parze walutowej AUD/CAD. Link do analizy: http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresu-pary-walutowej-audcad-interwal-dzienny-26-01-2014r/

 

Analiza dotyczyła średniego terminu, gdzie zakładałem dłuższe wzrosty na tym walorze. Jak widać na poniższych wykresach zyski sięgają kilkuset pipsów i w mojej ocenie target jest dużo dalej.

 

Wykres z dnia podania 26.01 z oznaczonymi wsparciami średnioterminowymi.

AUDCADD26

i wykres bieżący, na którym widać bardzo duży zysk w pipsach.

audcadd16

 

Najłatwiej jest inwestować średnioterminowo, gdyż rynki bardzo często respektują wsparcia/opory na wykresach dziennych i tygodniowych. Inwestycje intra, również dostarczają sporych zysków, jednak sztuka ta wymaga większej dyscypliny i kilku zasad dodatkowych z uwagi na możliwość zachodzących dziennych wahań podczas publikowania danych.

Handlowanie na interwałach dziennych i tygodniowych jest w miarę bezpieczne aczkolwiek sygnały występują stosunkowo rzadko. Warto wówczas obserwować wiele walorów. Jest wygodne zwłaszcza dla osób pracujących lub ceniących swobodę w postaci ograniczonego spędzania czasu przed monitorem. Należy pamiętać tylko o odpowiednim zarządzaniu kapitałem.

Szczerze polecam szkolenia AT, podczas których nauczę technik wyznaczania ważnych wsparć i generowania sygnałów. Bardzo nie wiele potrzeba żeby zarabiać w dłuższym okresie stabilne pieniądze.

Proszę zapisywać się NEWSLETTER aby otrzymywać na bieżąco analizy oraz informacje niepublikowane.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz