Analizy

Aktualizacja wykresu Noksek (korona Norweska do Szwedzkiej), realizacja zysków, intyerwał H4, 4.08.2013r.

Podziel się postem:

Dzisiaj ostatni dzień wczasowania, jutro powrót do domu. Bardzo udany czas wypoczynku oraz ze względu na zamknięcie wielu zyskownych pozycji. Trochę kosztem rodziny, choć starałem się pisać  i analizować wykresy głównie w godzinach nocnych.

 

Dzisiaj nie będę pisał nic o rynku polskim. Postaram się nadrobić czas po powrocie. A z drugiej strony nic się nie dzieje. Sygnały kupna dane w poprzednich wpisach na poziomie 2067 i kolejne po korekcie jak widać są nadal aktualne. Nie ukrywam że rozmiar wzrostów jest imponujący i umiejętne przesuwanie SL dało w tym przypadku sporo zarobić. Wszystko zależy od technik i strategii inwestycyjnych. Więcej na szkolenia „Galeria Technik Inwestycyjnych”

 

Wracając do aktualizacji NOKSEK. Jak widać inwestować można na wielu instrumentach, jakie tylko mamy dostępne na platformie. Adresaci moich sygnałów (osoby, które założyły konto w Iron FX) mogą czuć się zadowoleni z przeprowadzonych transakcji na tym walorze.

 

Sam osobiście byłem dość mocno zaangażowany w pozycje i znaczna część jest już zamknięta. Nawet przyznam się, że pozycji było sporo a nawet za dużo. Na finiszu jednak wyszło bardzo dobrze.

 

Przypomnę poprzednią analizę – http://galeriazyskow.pl/analiza-waloru-noksek-interwal-dzienny-i-4-godzinny-24-07-2013r/.

Rynek wykonał korektę, bardzo rozłożoną w czasie, po której cena mocno wzrosła notując spore zyski.

Jak pisałem powyżej, dużą część pozycji już zamknąłem a resztę zostawiłem zabezpieczoną stopem powyżej poziomu wejścia. Stop jest techniczny na poziomie nieprzypadkowym, czyli na poziomie dającym szansę rozwinąć się trendowi (jeśli takowy nastąpi) zaś nie za wąski, żeby nie zadziałał na byle korekcie.

Tak więc pozycja już stracić nie może, może jedynie mniej zarobić.

Zysk z pozycji wyniósł 190-240 pipsów, brane były na różnych pozycjach i na różnych zamykane.

 

 

noksek

 

Podziel się postem:

One Reply to “Aktualizacja wykresu Noksek (korona Norweska do Szwedzkiej), realizacja zysków, intyerwał H4, 4.08.2013r.

Dodaj komentarz