Analizy

Aktualizacja wykresu kontraktów terminowych FW20, 24.05.2014r.

Podziel się postem:

Zgodnie z analizą średnioterminową, odbicie stało się faktem i wzrost dał już ok 110 pkt. zysku.

Link do analizy: http://galeriazyskow.pl/aktualizacja-wykresu-kontraktow-terminowych-fw20-18-05-2014r/

 

Rynek miał przed sobą tak mocne wsparcie, że musiał respektować jego wskazania. Dwa sąsiadujące wsparcia moim zdaniem miały szansę powstrzymać spadki i tak też było.

wykres z oznaczonym sygnałem.

 

fwstary

 

Jak zwykle na naszym parkiecie dochodzi do testu wsparcia. Ja nawet sugerowałem w kolejnej analizie możliwość nieznacznego pogłębienia okolic dołkowych i właściwy ruch na północ.

fwakt

Krótkoterminowy sygnał spadku nie padł (brak pokonania linii trendu spadkowego), zaś wybiciem ostatniego szczytu potwierdzony został ruch wzrostowy.

 

Mamy więc coś dla średnioterminowych graczy – sygnał od poziomu 2360-80 i

krótkoterminowych – po wybiciu szczytu na poziomie 2410 oraz wcześniejszy sygnał opisany w poprzednich analizach.

 

Poniżej aktualny wykres.

 

fwdzisiaj

 

Po minionej korekcie można wnioskować, że była ze skróconą fala piątą. Po fakcie każdy jest mądry i tak też jest z Elliottem dlatego często wspominam, że wsparcia przeze mnie wyznaczone „moimi” technikami są dla mnie najważniejsze, reszta narzędzi ma za zadanie tylko potwierdzać te lokacje.

 

Zatem mamy kolejny traid dobrze „złapany” i teraz tylko dobrze prowadzić pozycje. Lub dla bardziej zaawansowanych graczy szukać kolejnych okazji do podłączenia się do trendu i zamykaniu w okolicach wyczerpania sygnałów krótkoterminowych.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz