Analizy

Aktualizacja wykresu FW20, 28.06.2013r.

Podziel się postem:

Wczorajszego dnia analiza opisała ciekawe miejsce dające szansę odbicia. Opisałem o możliwościach zaistnienia sygnału w przypadku, gdy cena wyjdzie trwale ponad poziom 2200. Rynek jednak wybrał inny scenariusz i na dzisiejszej sesji podaż przeważała.

 

Warto zagrywać na sygnały techniczne a nie jedynie wsparcia i opory, gdyż wiemy jaki możemy przyjąć poziom obronny i jak dobrać MM (zarządzanie pozycją).

 

Co dalej z FW20. Świeca dzienna wczorajsza nadal nie została zanegowana ale i technicznie nie mamy rozstrzygnięcia. Z jednej strony ewentualna korekta zeszła poniżej 76,4% fibo, z drugiej istnieje szansa na wyjście kursu ponad opór z poziomu 2200.

Zatem czekamy na rozstrzygnięcie i pilnujemy poziomów.

 

Falowo jesteśmy w fali C lub fali 3 spadkowej. Dlatego tak istotne są poziomy dla przyszłych ruchów.

 

FW20akt

 

Nie jestem osobą nadmiernie czytająca wydarzenia informacyjne i na siłę dopasowującą pewne prognozy oraz wyniki spółek itd. Jednak dzisiejsze notowania największych firm z wigu20 były mocno zaburzone z obawy na pomysły likwidacji OFE. Mała rewolucja ma szansę zadziać się na rynku i w tej chwili trudno oszacować jakiekolwiek wniosku. Jednak powodują one lekkie zamieszanie wśród inwestorów

Podziel się postem:

Dodaj komentarz