Analizy

Aktualizacja wykresu EUR/PLN, interwał dzienny, 10.06.2013r.

Podziel się postem:

Trochę późno jak na analizę. Dopiero teraz dotarłem po meczu siatkówki Polska – Brazylia. Dużo grania, atmosfera fantastyczna a wynik taki sobie.

 

W końcu ostatniego tygodnia zamieściłem kilka analiz i w dalszym ciągu są one aktualne.

 

EUR/PLN.

Poprzednia analiza nadaj jest aktualna – LINK. Od ostatniego wpisu rynek mocno spadł notując przecenę ponad 7 gr. Zysk całkiem spory. Na obecnych cenach trochę zredukowałem pozycji i stopa przesunę zapewne na poziom 0 (w każdym przypadku zachowany będzie zysk z zajętych pozycji licząc całościowo).

Dlaczego przymknąłem część pozycji? Cena dotarła to wsparcia opisanego w poprzedniej analizie i zatrzymała się również na fibo 50% mierzonego od ostatniego dołka. Falowo nie mam pewności gdzie jesteśmy. Albo koniec fali C albo licząc w górę 3 i z mniejszych podfal koniec 3 w 3 lub impulsu od dołka na poziomie 4.08 zł.

Technicznie było ciekawe miejsce do zagrania i zarobienia sporej sumki. Teraz już tylko dobrze zarządzić pozycją i może coś więcej się z tego zarobi.

 

Warto zerknąć na walory opisane w czwartek. SP500 oraz Nikkei mogą dać podpowiedź. Tam również sygnały dały sporo zarobić i istnieje szansa na kontynuację ruchu.

 

Wkrótce kilka nowych analiz gdyż w mojej ocenie będą ciekawe okazyjki inwestycyjne. Dzisiaj już trochę za późno i nie wszystko. Część pójdzie moim subskrybentom i klientom.

 

eurplnh410

Podziel się postem:

Dodaj komentarz