Analizy

Aktualizacja wykresu aud/usd, 20.11.2014r.

Podziel się postem:

Wczoraj opisałem parę walutową aud/usd  w kontekście zmiany trendu. Oznaczone linie trendu nie zostały trwale pokonane aż do dzisiaj.

 

Postanowiłem napisać o tej parze ponownie, ponieważ nie jestem już tak pozytywnie nastawiony do wczorajszego scenariusza. Motywuję zmianę zdania zbyt długa falą C w zakładanej korekcie.

 

Teoretycznie nadal mamy szansę mocno wzrosnąć, jednak nie wiem czy warto się upierać i na siłę zakładać układ korekcyjny.

 

Wybicie linii trendu mimo wszystko da zarobić ale nie tego oczekiwałem.

 

audusddzisiaj

Warto jednak czekać na wybicia czy sygnały techniczne, niż po prostu brać pozycje na wsparciach. Często to podkreślam, gdyż sama lokacja nie jest dobrym sposobem handlu.

 

Kilka słów o platynie.

Wspomniałem również o platynie i moim agresywnym wejściu w L po rozszerzonej korekcie. Podniosłem stop ponad wejście i w zasadzie moja pozycja niedługo została zamknięta.

A szkoda. Warto mieć zaufanie do siebie, czego mnie zabrakło wczoraj. Wejście prawidłowe ale za wszelką cenę nie chciałem podnieść ryzyka transakcyjnego. Stop początkowy był prawidłowy (pod dołkiem) i taki powinien pozostać.

 

Mimo wszystko chciałbym pokazać traid.

Target się zgadza po dobrym wejściu – do szczytu, tyle że beze mnie z chciwości na kilka pipsów.

platynaL

Podziel się postem:

Dodaj komentarz