Analizy

Aktualizacja wykresów eur/aud i eur/chf, 7.06.2015r.

Podziel się postem:

Ostatni okres w serwisie to długa seria skutecznych analiz. Myślę, że każdy inwestor tak i ja z czasem dostrzega selektywne wejścia. Kiedyś chciałem grać wszystko co pasowało do poznanych technik a w zasadzie na każdym wsparciu. Dzisiaj po wielu latach dochodzę do wniosku, że warto poczekać na potwierdzone wejścia a wynik będzie bardziej zadowalający.

Stara prawda zaczyna procentować żeby zawsze grać na sygnał i druga, że handel tylko z sl-em daje wysokie zarobki z dłuższym okresie.

Moje podejście jest specyficzne do handlu ponieważ stosuję swoją metodę generowania sygnału na wsparciach które wielu widzi. Zatem nie tylko dobre wsparcie jest gwarantem sukcesu ale coś jeszcze aby spokojnie inwestować i handlować na giełdzie.

 

Ostatnio opisywałem średnioterminowe układy na walutach eur/aud i eur/chf, link: http://galeriazyskow.pl/analiza-srednioterminowa-pary-walutowej-euraud-i-eurchf-31-05-2015r .

Dzisiaj warto przyjrzeć się jeszcze raz naszym wykresom.

EUR/AUD.

Wskazane miejsce sygnalne okazało się dobrze wytypowane i już dzisiaj zysk wynosi ok 300 pipsów. Przypomnę, iż wykres jest z interwału dziennego i taki też był sygnał.

euraudzysk

 

EUR/CHF.

Na tej parze również cel został osiągnięty w 100%. Zakładaliśmy wejście potwierdzone sygnałem na dolnej linii kanału i target w okolicy górnej linii. Rynek zafundował trochę więcej co cieszy. Reasumując z wykresu dziennego zysk wyniósł 3:1.

eurchfzyskdzienny

Podziel się postem:

Dodaj komentarz