Analizy

Aktualizacja USD/CHF, interwał dzienny – częściowa realizacja zysku, 125 pipsów, 23.04.2013r.

Podziel się postem:

18 kwietnia zamieściłem analizę pary walutowej usd/chf – LINK. Dzisiaj można skonsumować część pozycji i reszcie dać szansę na większe osiągi, oczywiście zabezpieczając stopem profitującym.

Ja osobiście dość sporo zamknąłem (dużo też miałem) i choć liczę na dużo wyższe wartości tego waloru to jakiekolwiek wyższe poziomy traktuję w kategorii bonusu. Moje podejście do inwestycji jest nieco inne. Zakładam wcześniej wartość, którą chcę osiągnąć i kasując znaczną cześć jestem zadowolony z „pensji”.

 

Ostatnie ruchy w sumie dały sporo zarobić co widać po wielu analizach różnych instrumentów opisywanych w serwisie. Metoda cierpliwego czekania jest opłacalne. Muszę to napisać w celu wyjaśnienia pytań zadawanych w rozmowach telefonicznych. Często czytelnicy pytają mnie dlaczego zamieszczam klika wpisów tygodniowo a nie codziennie.

Odpowiedź jest prosta. Nie jest moją intencją pisanie w godzinach wieczornych o tym co wydarzyło się w danym dniu na zasadzie relacji rynkowych. Znacznie bardziej cenne jest pisanie w momencie kiedy coś się na wykresach dzieje. Mówiąc wprost opisuję miejsca newralgiczne dające szanse na zwrot a co za tym idzie okazję do zarobku.

Tutaj trzeba od razy dodać, że jest to tylko i wyłącznie zdanie autora i niesie za sobą ryzyko na ewentualność zajmowania pozycji pod analizy serwisu galeriazyskow.pl, do czego nie namawiam z uwagi na informacyjny  charakter publikowanych analiz.

 

Poniżej wykres zaktualizowany USD/CHF.

 

usdchf

Podziel się postem:

Dodaj komentarz